Skoč na: obsah | navigáciu

Služby


Ako pracujeme

Návrh dekorácie interiéru je úzko spätý s obhliadkou a zameraním objektu. Vzory látok a závesného systému vždy predvedieme zákazníkovi na mieste. Priamo na mieste konzultujeme so zákazníkom štýl, vhodnosť farieb a materiálov použiteľných v danej situácii. Návrh vieme predložiť aj zákazníkovi, ktorý nemá konkrétnu predstavu o výslednom vzhľade interiéru. Ako zdroj inšpirácie ponúkame zákazníkovi foto modelových dekorácií, naše foto z už zrealizovaných dekorácií a grafický návrh našej výtvarníčky. Návrh dekorácie zahŕňa aj riešenie závesného systému. Pri návrhu závesného systému zohľadňujeme technické možnosti interiéru, závesného systému a estetický výsledok celej dekorácie.

Výroba dekorácií

Zohľadňuje technické možnosti daného interiéru a zachovanie funkčnej jednoduchosti dekorácie. Pri výrobe dekorácií používame materiály vysokej kvality. Už v najnižšej cenovej hladine garantujeme kvalitu látky pri dodržaní výrobcom stanovených spôsobov ošetrenia látky. Používame látky pôvodom z Nemecka, Francúzka a Maďarska. Závesné systémy preferujeme od nemeckých, talianskych a českých výrobcov. Vieme však zohľadniť aj požiadavky menej náročných zákazníkov. Pri návrhu diela zohľadníme aj predstavu zákazníka o celkových nákladoch.

Finálna fáza zákazky

Pozostáva z dovozu dekorácií a závesného systému, namontovania závesného systému, zavesenia dekorácií a následného uvedenia interiéru do pôvodného stavu. Naším zákazníkom ponúkame aj doplnkové služby. Vyrábame aj textilné doplnky do interiéru ako sú obrusy, prestierania, sedáky, dekoračné vankúše a prehozy na posteľ. Tiež vyrábame dekorácie na základe dodaných technických výkresov. Ako príklad môžeme uviesť dekoráciu VIP haly v Turíne počas Olympijských hier 2006. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkovi kompletnú službu – dekoráciu interiéru.

Naše látky, hotové výrobky, modelové dekorácie okien a textilné doplnky na Vás čakajú v našej predajni v Nitre na Štefánikovej ulici č.37 (na začiatku pešej zóny vpravo modrá budova). Tešíme sa na Vašu návštevu!

Stiahnite si náš prospekt Máte problém a neviete si rady? Napíšte nám.
Hore na stránku