Skoč na: obsah | navigáciu

Služby


Sme tu pre Vaše priestory

Naša firma Vám ponúka návrh, výrobu a montáž textilných dekorácií interiérov bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, reštaurácií, penziónov a hotelov.

Načo slúži textil v interiéri?

Súlad detailov - to je harmónia, ktorá ladí so všetkými prvkami v interiéri. A to, čo okrem samotného zariadenia významne dotvára náš domov, sú práve bytové textílie. textilné doplnky. Plnia úlohu funkčnú ale aj estetickú. Ich veľkou výhodou je to, že umožňujú pomerne rýchlu inováciu a zmenu imidžu nášho interiéru. Bytový textil so svojím vždy novým dizajnom dotvára nový trend a stáva sa výrazným estetickým prvkom zariaďovania interiéru.

V elegantných interiéroch je spôsob použitia textilu viac klasický, no moderná architektúra prináša atypické priestory aj s atypickým riešením. V modernom minimalistickom štýle sa dobre uplatnia rôzne typy látkových roliet, japonských stien či žalúzií. Pomôžeme si tým zabrániť prenikaniu svetla i neželaných pohľadov alebo dosiahneme úplné zate mnenie okien i priestorov vďaka materiálom s tenkou pogumovanou vrstvou, ktoré majú na dotyk látkový charakter (Black Out).

Hitom sú japonské steny , ktoré sa vynímajú pred veľkoplošným presklením, ale rovnako dobre dokážu fungovať ako samostatný deliaci prvok v interiéri. Jednoduchá perforácia materiálu vytvorí zaujímavú hru svetiel. Textil slúži na oteplenie a zútulnenie strohých línií dnešného minimalistického štýlu. Preto by ste ho nemali vynechať.

Stiahnite si náš prospekt Máte problém a neviete si rady? Napíšte nám.
Hore na stránku